III Konkurs Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kąpielach Wielkich

Dnia 12.01. 2018 r. dzieci z grup zerowych wzięły udział w III edycji Konkursu Kolęd i Pastorałek w ZSP w Kąpielach Wielkich. Grupę „Wiewiórki” reprezentowała Marianna Paulewicz, która zaśpiewała kolędę „Skrzypi wóz” ( wych. p. M. Kantor ), grupę „Misie” – Alicja Gorgoń z kolędą „Wśród nocnej ciszy” ( wych. p. B. Strojna), a grupę „Biedronki” – Piotr Majos, który zaśpiewał „Przybieżeli do Betlejem” ( wych. p. D. Strzałka).

Wszystkie dzieci starały się pięknie zaprezentować, toteż jury w składzie: Pani Agnieszka Gołembiowska- Karoń - kierownik zespołu Pieśni i Tańca Wolbromiacy, Ksiądz Proboszcz lokalnej parafii Andrzej Białek oraz Paulina Powaga- instruktor śpiewu DK w Wolbromiu mieli niełatwe zadanie. Po przesłuchaniu trzydzieściorga  uczestników  dokonano wyboru najlepszych biorąc pod uwagę  kryteria  ujęte w regulaminie konkursu. Cieszymy się, że i nasza uczennica się wyróżniła, a była to Alicja Gorgoń z grupy „Misie”, która zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, ale także reszcie uczestników, ich opiekunom i rodzicom oraz dziękujemy za udział w konkursie.