Św. Mikołaj odwiedził nasze przedszkole.

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

 Wizytę świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu zorganizowała Rada Rodziców. To jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. W tym roku Mikołaj przybył do nas już 4 grudnia w towarzystwie Elfa i odwiedził dzieci we wszystkich grupach.

Każda grupa przygotowała piosenkę lub wiersz, który zaprezentowała przed wyjątkowym gościem. Mikołaj pytał dzieci czy były grzeczne, czy zjadają owoce i warzywa, a wszystkie przedszkolaki zapewniały, że są grzeczne i obiecały, że będą wszystko zjadać.

Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

W piątek 8 grudnia nasze przedszkolaki również miały radosny dzień. Odwiedziły je Elfy od Mikołaja z prezentami na poszczególne sale. Dzieci otrzymały nowe zabawki, które po rozpakowaniu wywołały radosne uśmiechy na ich twarzach. Były też pamiątkowe zdjęcia.

Te magiczne dni na pewno długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.