Aktualności

Bal karnawałowy w przedszkolu i zerówce

               

 „W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali’’.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniach 24 oraz 25 stycznia, w których to odbył się bal karnawałowy w przedszkolu oraz w zerówce.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

 

 

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu młodzież z ZSP w Wolbromiu, która zachęcała dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.