Święto rodziców

 

 

 

          Dzień Matki i zbliżający się Dzień Ojca stały się okazją do zaproszenia rodziców naszych przedszkolaków. A ponieważ warunki lokalowe naszego przedszkola nie pozwalają nam zgromadzić i zintegrować wszystkich rodziców, to na miejsce tegorocznych uroczystości wybraliśmy salę widowiskową Domu Kultury.

 

 

 

 

     Na widowni gościliśmy rodziców niemal wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Na scenie zaś prezentowały się kolejne grupy wiekowe, które kierowane przez swoje panie, pokazywały wspaniałe tańce. Goście doceniając trud dzieci nagradzali je gromkimi brawami. A na zakończenie tego ponad godzinnego występu wszystkie dzieci odśpiewały piosenkę, która zintegrowała wszystkich przedszkolaków i ich rodziców:
Bo rodzina, to rodzice i rodzeństwo
To są krewni, których łączy pokrewieństwo
Bo w rodzinie wszyscy bardzo się kochamy
I gdy trzeba, jedni drugim pomagamy.