Pożegnalna wycieczka 6- latków

                                                  

 

       17 czerwca dzieci z grup "Zajączki" i "Biedronki" wyjechały na  wycieczkę. Po raz ostani najstarsze przedszkolaki udały się na zwiedzanie najciekawszych zakątków naszego kraju. Tym razem odwiedziliśmy Zamek w Wiśniczu i Kopalnię Soli w Bochni.

 

 

Czytaj więcej: Pożegnalna wycieczka 6- latków

Święto dzieci

           Pomimo  planów wspaniałej zabawy w ogrodzie przedszkolnym, Dzień Dziecka w tym roku odbył się w budynku przedszkola. A wszystko to przez panującą w ten dzień deszczową pogodę. Jednak zrobiliśmy wszystko, by radość nie opuszczała naszych podopiecznych. Pomogli nam w tym mili goście - Rózia i Krzyś. 

 

 

 

Książka naszym przyjacielem

                                               

 

„Mam przyjaciela – wielki skarb,
największą radość w świecie.
Któż to? Acha, nie powiem, nie...
z łatwością odgadniecie..."

  
    Jak co roku, w maju zachęcamy dzieci i ich rodziców do zainteresowania się czytelnictwem i wzięcia udziału w  wyjątkowej akcji, wielkiej, bezpłatnej wymiany książek – Drugie Życie Książki.

 

 

 

Czytaj więcej: Książka naszym przyjacielem

Święto rodziców

 

 

 

          Dzień Matki i zbliżający się Dzień Ojca stały się okazją do zaproszenia rodziców naszych przedszkolaków. A ponieważ warunki lokalowe naszego przedszkola nie pozwalają nam zgromadzić i zintegrować wszystkich rodziców, to na miejsce tegorocznych uroczystości wybraliśmy salę widowiskową Domu Kultury.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Święto rodziców

Poznajemy pracę strażaków

 

 
W celu wzbogacenia wiadomości na temat pracy strażaka i ochrony przeciwpożarowej 6-latki z grupy „Zajączki” udały się na wycieczkę do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Wolbromiu. 

 

 

Czytaj więcej: Poznajemy pracę strażaków