Aktualności

Moje ulubione zwierzątko - konkurs plastyczny

POMAGAMY ZWIERZĄTKOM ZE SCHRONISKA  „RAFIK” z BOLESŁAWIA

10 grudnia 2019, w naszym przedszkolu miało miejsce spotkanie z przedstawicielką schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bolesławiu panią Ewą Hagno oraz finał konkursu plastycznego dla dzieci 5-6 letnich pod hasłem: "Moje ulubione zwierzątko".

 Na początku spotkania pani Ewa opowiedziała dzieciom o swoim schronisku i jego mieszkańcach. Następnie dzieci podziękowały pani za przybycie i przekazały zgromadzony w przedszkolu i oddziale przedszkolnym pokarm, koce, zabawki, legowiska i wszelkie rzeczy potrzebne dla zwierzaków. W uznaniu za udzieloną pomoc dla schroniska "Rafik" otrzymaliśmy piękne podziękowanie, które można zobaczyć na tablicy ogłoszeń w naszej szatni.

Gdy pożegnaliśmy gościa, nastał czas na ogłoszenie wyników konkursu dla starszaków. Zadaniem uczestników było wykonanie przy współpracy z rodzicem, dowolnej formy przestrzennej przedstawiającej zwierzątko. Komisja konkursowa, obradująca dzień wcześniej, nagrodziła następujące prace:

I miejsce: Zuzanna Buława

II miejsce: Oliwia Nocoń

III miejsce: Adam Zapała

Wyróżnienie : Aleksander Żurek

Wyróżnienie jury: Natalia Duży

Wszystkim uczestnikom obu konkursów gratulujemy pomysłowości. Dzieci, które wzięły udział w konkursach otrzymały nagrody pocieszenia - kolorowanki i bajki ufundowane przez Rade Rodziców.