Aktualności

Gwiazdka dla zwierzaka

   

  W tym roku nasze przedszkole już po raz szósty wzięło udział w akcji „GWIAZDKA DLA ZWIERZĄT” organizowanej przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Jak zawsze wzięliśmy w niej udział z ogromnym zaangażowaniem.

Podczas zbiórki, w ramach prowadzonej akcji, zebraliśmy 7kg konserw dla kotów, 37kg konserw dla psów, 17kg suchej karmy dla kotów i 64kg suchej karmy dla psów.

Zebrane w ten sposób dary zostały przekazane pracownikom ze Schroniska przy ul. Rybnej 3 w Krakowie. W ramach podziękowania nasze przedszkole otrzymało certyfikat.

Dzięki takim działaniom dzieci uczą się wrażliwości na cierpienie i potrzeby bezdomnych i porzuconych zwierząt. Rozumieją, że taka pomoc jest nieodzowna, a jej udzielanie stanowi samo w sobie wartość bezcenną.

Za zaangażowanie i otrzymane od dzieci, rodziców dary dla zwierząt serdecznie wszystkim dziękujemy!