Aktualności

Ślubowanie 3-latków

 

Święto Puszowego Misia stało się okazją do uroczystego przyjęcia do grona przedszkola, najmłodszych, 3- letnich dzieci. W uroczystości wzięli udział, obok pana dyrektora Stanisława Kołodzieja, pan Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik oraz społeczny doradca Burmistrza Bożena Konieczna.

Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu przedszkola. Część artystyczną, poświęconą przygodzie Misia Uszatka, przygotowały i zaprezentowały dzieci z grupy "Biedronki" i "Zajączki". Następnie 3- latki powiedziały samodzielnie wiersz i bawiły się przy piosence. Złożyły też uroczyste ślubowanie, by wreszcie zostać pasowanymi przez pana dyrektora, w obecności pana burmistrza, na przedszkolaków. Najmłodsi otrzymali również pamiątkowe dyplomy i lizaki ufundowane przez Radę Rodziców. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia wszystkie dzieci otrzymały cukierki przyniesione przez pana burmistrza.

Tak oto, w naszej przedszkolnej "rodzince", znalazło się 35 nowych przedszkolaczków, którym życzymy wielu radosnych chwil w murach PRZEDSZKOLA "MISIA USZATKA".